İzNeT

WHMCS MODÜLLERİ

Dünyanın en çok kullanılan WHMCS için geliştirilen Modülleri ile sitenizi Whmcs modülleri ile otonom hale getirin.

Ücretsiz Kurulum

Kredi
Kartı ile Ödeme

VMWare Sanal Sunucu Modülü

1 Yıl Pro Destek Paketi Hediye

Vmware Modülü ile sanal sunucularınızı otomatik olarak müşterilerinize ödeme sonrası otomatik olarak anında teslimat sağlattırabilirsiniz.

PayTR Sanal Pos Modülü

1 Yıl Pro Destek Paketi Hediye

Paytr Sanal Pos Modülü Farklı Ağ geçidine yönlendirme yapmadan Kendi hesabı içerisinde ödeme yapması için kodlanmıştır. İşlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirir.

Sipay sanal pos modülü

1 Yıl Pro Destek Paketi Hediye

Sipay sanal pos modülü Kredi kartından online ödeme alabilir , taksitli ve tek çekim desteği kayıtlı kart ile ödeme ve kayıtlı karttan otomatik tahsilat işlemi yapılabilmektedir.

Seçim yapmakta zorlanıyor musunuz

İhtiyacınıza uygun seçim yapmanıza yardımcı olalım

Canlı Destek 0850 304 77 90
Tasarım Yönetim Modülü

1 Yıl Pro Destek Paketi Hediye

Tasarım Yönetim Modülü Sayesinde Ftp Ihtiyacınız olmadan Admin Panelinden Sayfa Oluşturabilir , Düzenleyebilir , Kopyalayabilir , Silebilirsiniz. Meta T ag,Meta Açıklama, Title , Canonical , Meta Robots , gibi işemi gerçekleştirebilirsiniz.

Rdns Manager Modülü

1 Yıl Pro Destek Paketi Hediye

Rdns Manager Modülü 2 Farklı Alt Yapı ile çalışacak şekilde kodlanmıştır. Özel kodlama sayesinde işlemleri hızlı birşekilde gerçekleştiren modülümüz whmcs sisteminizin en stabil şekilde çalışır.

IP Manager Modülü

1 Yıl Pro Destek Paketi Hediye

IP Manager Modülü Sayesinde sisteme eklediğiniz ip adreslerinin hangilerinin dolu & boşta olduğunu kolayca görüntüleyebilir Hangi ip adresinizin ne zaman oluşturulduğunu , ne zaman müşteriye atandığını , ne zaman boşa çıktığını görebilirsiniz.

Netinternet IP Yönetim Modülü

1 Yıl Pro Destek Paketi Hediye

Netinternet İp Yönetim Modülümüz sayesinde Müşterilerinize ip Adreslerini Yönetme İmkanı Sağlayarak Zamandan ve işlemlerden Kazanmanızı Sağlar. Özel kodlama sayesinde işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştiren modülümüz whmcs sisteminizin en stabil şekilde çalışmasına destek verecektir.

Bizden Destek Alın

0850 304 77 90
Canlı Destek
Ticket